Od dawna przywykliśmy do bezczelności, z jaką politycy Zjednoczonej Prawicy odnoszą się do Polaków. Jej nowy poziom wyznaczyła właśnie posłanka PiS, Iwona Arent.

Mówiąc o kryzysie węglowym, który spowoduje że już wkrótce w polskich domach będzie po prostu zimno, Arent uznała, że „nie trzeba na razie palić węglem”. – Na dziś nie widzę kryzysu węglowego, tym bardziej że też nie ma dzisiaj potrzeb węglowych. Jest lato, jest gorąco, nie trzeba palić na razie węglem, więc o jakim kryzysie mówimy? – powiedziała posłanka PiS.

Reklamy

– Możemy mówić, że ewentualnie w przyszłości może się coś wydarzyć, ale po to właśnie rząd robi wszystkie ruchy, po to Sejm przyjmuje ustawy o dodatkach węglowych, ale nie tylko. Także ministerstwa działają w tym kierunku, żeby tego węgla nie zabrakło – dodała. – Więc dziś nie ma co panikować, bo nie ma kryzysu węglowego – stwierdziła Iwona Arent.

Cóż jeszcze można do tego dodać? Naprawdę, im szybciej PiS odda władzę, tym więcej wstydu oszczędzi samemu sobie. I jeszcze pozostaje jedno, małe pytanie: skąd oni w ogóle biorą takich ludzi, jak posłanka Arent?!

Poprzedni artykułZgorzelski oskarża Wody Polskie i PiS i spowodowanie katastrofy. Wie co mówi, ratował Płock przed powodzią
Następny artykułSiemoniak podsumował szefa rządu. Te słowa musiały zaboleć Morawieckiego