Największy grzech PiS: przyzwyczaił Polaków do rozdawnictwa

Jeden z internautów bardzo trafnie zdiagnozował największy grzech PiS. Sprawa jest poważna i miną dziesięciolecia, zanim to się zmieni.

“Wiecie co jest największym problem jaki narobił rząd pisiorów? Nauczył ludzi do rozdawnictwa i socjali – pisda na 500plus, pisda czternastke, pis da na węgiel, pis da na ch*j wie co jeszcze. I nawet jeśli przegrają wybory i do władzy dojdzie ktoś inny, to żeby utrzymać się przy władzy będą musieli ten chory kierunek kontynuować, bo ciemny lud nie zrozumie, że zrezygnowanie z wielu socjali może nam wyjść tylko na dobre.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Prosty przykład – kiedy pis szedł do wyborów z postulatem 500+, to po krzyczało że to złe i nie ma na to kasy, ale jak przyszło co do czego i okazało się, że ciemny lud to kupił, to narracja zmieniła się o 180 stopni i nagle były krzyki że pis dał tylko na drugie dziecko, a oni dadzą na każde. I teraz będzie to samo, każda kolejna populistyczna partia, czyli de facto każda która dojdzie do władzy, nie tylko zostawi obecne socjale ale wprowadzi kolejne. Bo tylko tak kupi sobie głosy tego chorego społeczeństwa.”

Co powoduje rozdawnictwo? Przede wszystkim biedę.