Rosja Putina chce aby w Polsce rządził Kaczyński. Oto 10 dowodów na poparcie tej tezy

Jarosław Kaczyński prowadzi politykę, która jest na rękę Rosji. Dlatego Putin zrobi wszystko, by go utrzymać przy władzy:

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


  1. Jarosław Kaczyński prowadził i prowadzi nadal aktywne kontakty z sojusznikami Putina w Europie: Orbanem, Le Pen i Salvinin,
  2. Jarosław Kaczyński zaproponował de facto rozbiór Ukrainy, proponując wejście wojsk polskich na Ukrainę jako rzekomych wojsk pokojowych. Doprowadziłoby to do faktycznego podziału tego kraju. Propozycję natychmiast odrzucił Zelensky i bardzo zimno potraktował Kaczyńskiego.
  3. Jarosław Kaczyński prowadzi politykę antyunijną, która jest zbieżna z celami Rosji. Rozbijanie jedności Unii jest jednym z celów Putina.
  4. Jarosław Kaczyński pozwalał na finansowanie rosyjskiej machiny wojennej poprzez gigantyczny import gazu i węgla z Rosji.
  5. Jarosław Kaczyński zaniechał działań dotyczących zwrotu wraku Tupolewa.
  6. Jarosław Kaczyński atakuje wszystkie partie, które są prozachodnie w Polsce.
  7. Jarosław Kaczyński stosuje metody propagandy wzięte wprost z Rosji.
  8. Jarosław Kaczyński spotykał się przez półtora roku z agentem rosyjskim w Polsce i pił z nim wódkę.
  9. Jarosław Kaczyński likwidował polskie kopalnie, uzależniając nasz kraj od rosyjskiego węgla.
  10. Jarosław Kaczyński tolerował bardzo późne wprowadzanie embarga na rosyjskie produkty i działalność spółek, co dało czas rosyjskiemu kapitałowi na wyjście z Polski.

To oczywiście nie wszystko…

Gdybym pracował na Kremlu, to moim marzeniem byłoby, aby Polacy uwierzyli, że: -największym zagrożeniem dla nich jest Zachód – Bruksela ich okrada – transformacja energetyczna to zło – opozycja sterowana jest z Berlina – KPO pozbawi Polski suwerenności – Unia to nowe ZSRR – podsumował to jeden z internautów.