Seniorzy nie zagłosują na PiS. Starsi ludzie odwracają się od Kaczyńskiego

Polacy przejrzeli na oczy i nie ma dzisiaj scenariusza, w którym miałby wygrać PiS:

“Moja tesciowa też byla ultra PiS, zaczęła jednak otwierać oczy jak się zaczął koronawirus i nie mogła odwiedzić grobów rodzinnych, potem już kolejne afery, respiratory, 70mln, podwyżki i inflacja, coraz więcej rozdawnictwa i teraz jebie PiS aż miło, szkoda że tak późno i szkoda że wcześniej jak mówiłem przed 2 kadencją że PiS pociągnie Polskę na dno to się zapierała że tak nie będzie. Teraz przeprasza” – napisał jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Moja mama powiedziała, że nie chce żadnej 14 i 15 emerytury i na pewni nie zagłosuje na Kaczyńskiego. Kiedyś była do PiS neutralna, dzisiaj bardzo ostro wyraża się o politykach tej partii per idioci. – nie chce 14 i 15 emerytury bo chleb będzie po tysiąc złotych – mówi na wszystkich spotkaniach rodzinnych” – dodaje inna osoba.

“U mnie na wsi ludzie już tylko narzekają. Na drożyznę, na brak węgla, na przerwy w dostawie prądu, na kłamstwa Morawieckiego. Zmiana zaczęła się od piątki przeciw zwierzętom Kaczyńskiego” – czytamy w kolejnej wypowiedzi.

PiS, PiS i po PiSie – można podsumować.