TVP przyzwyczaja Polaków do głodu?

Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Gdyby poważnie potraktować to co nadają propagandziści z TVPiS to należałoby się zastanowić, czy PiS właśnie nie zaczyna kampanii przyzwyczajenia swoich wyborców do … głodu.

TVP opublikowało dość absurdalny materiał o głodzie, jako metodzie na rany. Albo tym ludziom brakuje już pomysłów na to, co mają puszczać w swoim marnym portalu propagandowym albo to pomysł PiS na to, że emeryci niedługo będą głodować, więc trzeba im wmawiać, że to dla ich dobra.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kaczyński za to głodować nie będzie. Dla niego zawsze się znajdzie worek cukru, węgiel, olej czy piwo jak mu się zachce. Ten pół-inteligent z Żoliborza o wyjątkowo dziwnej orientacji i jeszcze dziwniejszym życiorysie jest chroniony przez tabuny policjantów.

Jednak zimą, gdy zabraknie prądu i węgla, Kaczyński może znaleźć się w kłopotach. Ludzie głodni i zmarznięci nie będą czekali bezczynnie. Przyjadą na Żoliborz w Warszawie. Skończy się władza dużo szybciej niż prezes PiS myśli.