Ależ tam się żrą! Duda publicznie kpił z Kaczyńskiego!

Fot. YT
Fot. YT

Tego nie można się było spodziewać. Andrzej Duda publicznie, na antenie Polskiego Radia zakpił z Jarosława Kaczyńskiego. – Z ilu kwestii pan prezes się wycofał? – pytał się prezydent.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Od dawna wiadomo, że relacje Kaczyńskiego z Dudą pozostają, w najlepszym razie, chłodne. – Bylibyśmy w zupełnie innej sytuacja, sprawa [pieniędzy jakie Polska powinna uzyskać w ramach KPO – przyp. W24] byłaby zakończona, gdyby nie te weta – mówił Kaczyński w rozmowie z tygodnikiem „Sieci”. Przypominając weta Dudy dotyczące ustaw o Sądzie Najwyższym i KRS.

– Wszyscy, którzy mają dobrą pamięć i pamiętają, jak wyglądał przebieg procesu zmian w wymiarze sprawiedliwości, wie, z ilu kwestii pan prezes potem sam się wycofywał – kwaśno skomentował Duda słowa Kaczyńskiego.

Po czym uciekł od odpowiedzi na pytanie, jak wyglądają jego relacje z Jarosławem Kaczyńskim. – Ja realizuję zadania państwowe i to moja podstawowa troska. To dbanie o bezpieczeństwo obywateli. Jestem cały czas w bieżącym kontakcie z premierem i ministrami – stwierdził prezydent.

Duda kłócący się publicznie z Kaczyńskim? Dekompozycja obozu władzy najwyraźniej postępuje w zawrotnym tempie!