“Pis to partia polityczne widmo, alamgamat lewicy i prawy, biorący najgorsze z obu. Ekonomicznie jest bardzo mocno na lewo, wchodząc momentami w twardy komunizm jak, dążenie go gospodarki centralnie sterowanej ( zażynanie samorządów, tworzenie narodowych holdingów itp), albo mocno socjalistyczne motywy jak wszechobecne transfery socjalne ( 500+, 13-14 emerytura, czy inne). Z drugiej strony, na płaszczyźnie ideologicznej są w cholerę na prawo, wspierają hierarchów kościoła (ale nie wiarę), są na pokaz konserwatywni światopoglądowo a w rzeczywistości w ich szeregach jest masa odchyłek od normy – przemocy w rodzinach, homoseksualistów, dewiantów.

Jednak te wszystkie określenia są zbędne. To nieistotne czy PiS jest lewicowy czy prawicowy. PiS jest partią niekompetentną i nieważne jakie mają poglądy, nie będa w stranie wdrożych w ramach tych poglądów czegokolwiek sensownego. Wszystko co potrafią, to sypać pieniędzmi z worka i nieudolnie zmieniać prawo, produkując go w zastraszającym tempie by nową fatalną ustawą przykrywać starą nie mniej fatalną ustawę.”

Reklamy

Napisał to jeden z internautów, który bardzo trafnie zdiagnozował czym jest PiS. I nie ma co z politykami tej partii prowadzić sporu na linii ideologicznej czy przekonań, tym bardziej wiary. Wystarczy posłużyć się Pismem Świętym (także osoby niewierzące). Ocena działań Kaczyńskiego musi być realizowana tylko w jeden sposób: “Po owocach ich poznacie”. Owoców PiS nie ma żadnych.

Za to sieje zniszczenie. Polska w ruinie to ich hasło!

Poprzedni artykułOto twarze pisowskiego hejtu na Polskę., Sieją nienawiść i podziały
Następny artykułSpasieni, grubi, przeżarci. Oto prawda o PiS