Zbyt podobne by spać spokojnie. Twarze pisowskiego hejtu w sieci są dobrze znane i rozpoznawalne. Nienawiść i kłamstwa PiS oraz Solidarnej Polski są powielane zarówno przez polityków tych ugrupowań oraz przez młodzieżówkę, sponsorowaną m.in. z pieniędzy, które powinny trafić w zupełnie inne miejsca. Nieudolna pisowska akcja propagandowa to hejt w najczystszej postaci.

Hejterzy posługują się kalkami z rosyjskiej propagandy, która przetworzona na język polski brzmi dość komicznie. Młodzi komuniści pisowscy idą w ślady swoich „idoli”, takich jak Kempa, Morawiecki czy Terlecki, ludzi wielokrotnie skompromitowanych, pozbawionych wiarygodności i pozbawionych elementarnej moralności.

Reklamy

Hejt jest na stałe wpisany w sposób funkcjonowania tego układu władzy. Nienawiść, rozsiewana wraz z kolejnymi wpisami w internecie, jest czystym grzechem, zaprzeczeniem wszystkich wartości, które wyznają Polacy. Nienawiść to stały element budowy poparcia dla tego chorego układu.

Te twarze to twarze zła, niewyobrażalnie szkodliwego dla naszego kraju. Wiadomo o nich dużo więcej, niż sami się spodziewają. I przyjdzie czas na pokazanie kulisów ich niecnych działań.

 

 

Poprzedni artykułUjawniamy wielkie kłamstwo PiS: gazu z magazynów nie starczy na zimę!
Następny artykułNie ma znaczenia jakie poglądy ma PiS i co popiera. Ważne, że jest to partia niekompetentna