Uwaga! PCB ostrzega przed wzmożoną aktywnością pisowskich trolli w sieci

Dariusz Matecki, Samuel Pereira, Marcin Kędryna i wiele innych osób odpowiada za propagandę na rzecz władzy. To oni stoją lub stali za atakami na legalne i demokratycznie władze Polski w czasach, gdy rządziła uczciwie wybrana koalicja PSL i PO. To oni dzisiaj atakują opozycję i niezależne media. To oni odpowiadają za zalew hejtu i bronienie aparatczyków.

Hejt na stałe wpisany jest w funkcjonowanie PiS i Solidarnej Polski. Taktyka partii Kaczyńskiego jest prosta do przejrzenia i dzisiaj już nieskuteczna. Dzisiaj społeczeństw odrzuca oskarżenia wobec innych i obwinia władzę – o wszystko co się dzieje w kraju można bowiem obwiniać tylko Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobro.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS i Solidarna Polska wdrożyli w życie system hejtu, który my musimy dzisiaj wyłączyć a osoby odpowiedzialne za te wszystkie ataki postawić przed sądem. Jest to bowiem działanie wbrew interesom społeczeństwa. Podziały są dobre dla takiej nieudolnej władzy, ale dla Polski są fatalne.

Nienawiść i hejt, który rozsiewają te wszystkie pisowskie szumowiny podpada pod kodeks karny. I znajdzie się prokurator w wolnej Polsce, który nie będzie się przejmował tłumaczeniem „ja tylko wykonywałem rozkazy”. ABW, CBA i inne służby przestaną się zajmować chronieniem polityków PiS i Solidarnej Polski a zaczną ścigać przestępców. I nastanie prawo a więzienia zapełnią się przestępcami z tych partii. Na wiele lat.

Musimy też utworzyć własne, sprawnie działające Polskie Centrum Bezpieczeństwa. Wykrywające ataki hejterów i szybko ich neutralizujące. To nie jest trudne – mamy we wszystkich organizacjach i partiach świetnych ekspertów od internetu. Wykrywanie i analiza działań trolli PiS i Solidarnej Polski nie jest trudne, stosują od siedmiu lat te same schematy, są tak samo głupi i coraz bardziej zdemotywowani. Bo pieniądze nie zastąpią idei. Bo głupota czasem bywa wypierana przez zimno i głód. I oni to wiedzą.