Gwałtowna podwyżka cen artykułów spożywczych. Nadchodzi katastrofa!

Jeszcze miesiąc temu w tym samym sklepie cena sera Gouda firmy Hochland wynosiła 5 złotych. Minął jakiś czas i zamiast tego mamy 6,49 zł. To zapowiedź gospodarczej zapaści i kryzysu, który nadciąga do Polski.

Sytuacja Polaków jest dramatyczna. Kaczyński realizuje program zniszczenia gospodarki i zniszczenia społeczeństwa, a właściwie jego skrajnego zubożenia. Rozdawanie pieniędzy, które uprawia rząd, prowadzi do szybkiego wzrostu inflacji a ta doprowadza do zniszczenia zasobności naszych portfeli.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wzrost cen jest nieunikniony i warto, jeśli tylko możecie, robić zapasy rzeczy, które mają dłuższą datę ważności. Wszelkie produkty, które nadają się do przechowywania dłużej, zdecydowanie warto kupi już teraz.

Ten ser, który kosztuje dzisiaj 6,49 za kilka miesięcy będzie już po 10 zł. Albo i więcej. Wszystko przez program Kaczyńskiego “Drożyzna Plus”.