Morawiecki ośmieszył się w Paryżu. Opowiadał o „sankcjach” jakimi ma być obłożona Polska

Doprawdy premier Morawiecki dawno już nie miał równie… powiedzmy że kiepskiego wystąpienia publicznego. I chyba jeszcze nigdy dotychczas nie nagadał tylu bzdur. Podczas konferencji prasowej po spotkaniu z prezydentem Francji, Morawiecki wypalił, że Polska jest… obłożona sankcjami. Chociaż nic takiego oczywiście nie ma miejsca.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Nie może być tak, aby w tak szczególnym czasie, jak ten dzisiejszy, dwa kraje były obłożone sankcjami, Rosja i Polska – stwierdził Morawiecki.

Premier zapewne miał na myśli brak wypłat środków unijnych przeznaczonych dla Polski. Tyle tylko że nie są one nam przekazywane, bo rząd nie spełnił wszystkich niezbędnych warunków.

– Premier w Paryżu rozpowiada, że Polska jest “obok Rosji obłożona unijnymi sankcjami”. Szkodnictwo level hard. A przede wszystkim nieprawda. Kiedy to się skończy? – skomentował skandaliczną wypowiedź Morawieckiego, poseł PO, Paweł Kowal.