Kryzys dotknął Ikeę. Hot dog za złotówkę kosztuje 4 PLN

Ceny idą do góry jak szalone. To efekt PiS, czyli powszechna drożyzna. Dotknęła nawet Ikeę, w której hot-dogi były kiedyś po złotówkę. Dzisiaj za najtańszego trzeba zapłacić już 4 PLN. Kaczyński skutecznie działa na rzecz zubożenia społeczeństwa.

Co pokazuje przykład z Ikei? Udowadnia nam, że nawet doskonale działającą gospodarkę, która rozwijała się skutecznie za czasów PSL i PO można dobić idiotycznymi i złymi decyzjami PiS. Wszystko drożeje i będzie drożeć jeszcze bardziej, bo Kaczyński nie poprzestanie na tym co zrobił.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


On dobije Polskę do samego końca, aż przyjdzie prawdziwy głód. Ten chory na władzę człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dzisiaj jest źle i co złego zrobił. Urojenia Kaczyńskiego każą mu walczyć ze wszystkimi naokoło, byleby utrzymać władzę.