Uważajmy na drodze. Kaczyński jest znowu w trasie!

Wakacyjny objazd prezesa PiS po Polsce zakończył się sromotną porażką. I Kaczyński chcąc nie chcąc musiał ich poniechać. Na przykład w Gnieźnie samochód prezesa PiS został obrzucony jajkami, w Inowrocławiu zaś policja użyła gazu pieprzowego wobec grupy protestujących.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Najwyraźniej jednak teraz ktoś go przekonał, że jesienią będzie lepiej. I szef Zjednoczonej Prawicy znowu rusza w tournèe.

Jak przekazała posłanka Anna Paluch, 3 września Kaczyński ma być w Nowym Targu. – Apeluję, aby przywitać prezesa szczerze. Bo szczerość jest najważniejsza! – zakpił mecenas Roman Giertych.

Tak naprawdę, to powinniśmy trzymać kciuki za to, by Kaczyński jeździł po Polsce jak najdłużej. I dotarł w jak najwięcej miejsc. Nic bowiem tak nie pokazuje Polakom, że król jest nagi, jak szef Zjednoczonej Prawicy stojący przed gniewnym tłumem wyborców, którym nie ma już co powiedzieć.