Już wiadomo skąd Kaczyński wziął inspirację do budowy rosyjskiej ławki

Tak zwana rosyjska ławka to pomysł Kancelarii Premiera, ale za wszystkim w tym kraju stoi Jarosław Kaczyński, więc to on jest winny realizacji tego idiotycznego pomysłu. Jedna taka ławka kosztuje prawdopodobnie około stu tysięcy złotych. Wiele osób zastanawiało się, skąd inspiracja.

Otóż rosyjskie ławki PiS ściągnął z logo PZPR. Płatni Zdrajcy Pachołki Rosji lub inaczej Polska Zjednoczona Partia Robotnicza była zbrodniczą organizacją rządzącą Polską za czasów komuny, ale było to zdalne sterowanie z Rosji.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I wszystko jasne: logo PZPR, rosyjskie kolory (stad nazwa rosyjska ławka) i mamy przyczynę dla której Kaczyński kazał owe ławki budować. Najwyraźniej PiS w ten sposób daje znać Polakom, że jest partią, która bezpośrednio kontynuuje działalność PZPR (np. buduje komunizm, przywraca braki w sklepach, drożyznę), która jest zależna od Rosji (stąd rosyjskie kolory ławki) i rządzi nią namiestnik Moskwy, czyli Kaczyński.