PiS wprowadza kolejne podwyżki podatków!

Aż o 10% ma zostać podwyższony podatek na tytoń a o 5% podatek na alkohol. W ten sposób PiS walczy z dziurą budżetową i okrada Polaków.

Podatki w Polsce już należą do najwyższych na świecie ale PiS nie przestaje zabierać nam pieniędzy. Kradzież to szczególnie zuchwała, bo okradany nie ma nic do gadania, chyba że w wyborach zagłosuje przeciw PiS. Jarosław Kaczyński zdecydował, że Polacy mają za dużo pieniędzy i trzeba im znowu je zabrać.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dlatego od nowego roku akcyza na alkohol wzrośnie o 5% a akcyza na tytoń o 10%. Wszystko to tłumaczone oczywiście będzie po raz kolejny zdrowiem Polaków, chociaż w rzeczywistości chodzi o wielką dziurę budżetową.

Rekordowe podatki mają posłużyć kolejnym idiotycznym projektom PiS jak na przykład “Milionowe Pensje Plus” czy “Pałac dla Kaczyńskiego” w centrum Warszawy.

Złodziejstwo!