Jedna ławka wymyślona przez pisowskich idiotów kosztowała… 56 tysięcy!

PiS to banda idiotów. W czasach gdy brakuje węgla, gdy pieniądz traci na wartości, gdy na Odrze trwa największa katastrofa ekologiczna w XXI wieku w Europie, co robi Kaczyński? Projektuje durne ławeczki, które nie dość że są w rosyjskich barwach to jeszcze kosztują majątek. A dokładnie 56 tysięcy PLN.

Za takie pieniądze można ocieplić kilka domów, można zbudować domki dla potrzebujących, można nakarmić setki polskich dzieci, które są niedożywione przez drożyznę PiS. Można zainwestować w fotowoltaikę i wiatraki i mieć tańszą energię. A co robi PiS? PiS wyrzuca pieniądze w błoto na durne ławki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I to ławki w kolorach rosyjskich! To zupełnie tak jakby Putin zbudował w Polsce kilkaset wielkich rosyjskich flag! Kształt ławki przypomina do tego logo PZPR, a więc płatnych zdrajców pachołków Rosji. PiS tez wydaje się dzisiaj być takimi zdrajcami. Jest to szokujące!