Kupujcie węgiel, bo PiS go nie załatwi!

Tylko bardzo naiwna osoba dzisiaj może wierzyć w zapewnienia rządu PiS, tych nieudaczników i kłamców, że będzie jakiś węgiel na zimę. Jest coraz gorzej a cena idzie ciągle w górę. Dlatego należy natychmiast szukać sposobu ogrzewania domu i nie czekać na PiS. Tym razem nie zadziała “jakoś to będzie”.

Węgla nie ma i nie będzie. Nie ma takiej możliwości, by PiS spełnił jakiekolwiek obietnice, ponieważ jest to partia kłamców, których interesują tylko własne wynagrodzenia i stołki. Ciepło samo się nie pojawi w domach. Sasin go nie załatwi. Kaczyński będzie miał w domu ciepło.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sytuacja Polaków jest dzisiaj tragiczna. Należy jak najszybciej pozbawić PiS władzy, bo każdy dzień to większe problemy dla naszego kraju i dla nas. Bieda, bezrobocie, zimno, brak prądu – czy ktoś przypuszczał, że w Polsce XXI wieku możliwa jest taka tragedia?