PSL zaorał PiS: odwołujecie spotkania, bo boicie się że rolnicy wywiozą was na taczkach!

Słyszymy z ust premiera, ministra czy komisarza ds. rolnictwa wielkie słowa o rzekomym wsparciu dla rolnictwa. Ich prawdziwy program dla polskiej wsi już jednak pokazali przy piątce Kaczyńskiego przeciw zwierzętom. Rolnicy wam tego nie zapomną – mówili politycy PSL na konferencji w Sejmie. 

Wysokie ceny nawozów to nie tylko problem rolników, ale nas wszystkich. Zaczyna brakować dwutlenku węgla, kwasu azotowego czy suchego lodu. Coraz więcej mówi się o dostępności AdBlue dodawanego do ciągników i ciężarówek. PiS jest likwidatorem polskiej wsi.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


120 tys. gospodarstw zostało zlikwidowanych za PiS. Wyprzedają także na potęge polską ziemię obcokrajowcom. Nic dziwnego, że rządzący muszą odwoływać spotkania z mieszkańcami. Boją się, że ich wywiozą na taczkach. Nikt już nie wierzy w PiS. 

Piątka Kaczyńskiego będzie się już zawsze kojarzyła rolnikom z najgorszymi latami w historii pod rządami PiS i nawozami po 5000 zł / tonę. Tego żadnymi obietnicami nie przykryjecie.

Wiemy, że wstrzymano produkcję w takich zakładach jak Anwil. Mamy też informacje, że zakupiono tam nowe worki. Czy do nich będą przesypywane nawozy z 2016 r., które były produkowane po znacznie niższych cenach i sprzedawane są teraz po horrendalnie wysokich?

PiS niszczy rolnictwo tak jakby komuś zależało, żeby go nie było a Polska musiała importować żywność – podsumowuje PSL.