Kaczyński odleciał. Opowiada czym palić zimą

Fot. Internet
Fot. Internet

W dużej mierze z winy pochopnych działań PiS Polakom grozi zimą potężny kryzys energetyczny. Po prostu zabraknie węgla i gazu i w naszych domach będzie zimno.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nic więc dziwnego, że politycy Zjednoczonej Prawicy niczym wujek dobra rada zaczęli mnożyć żyć pomysły, jak przetrwać nadciągającą zimę.

– Trzeba w tej chwili palić wszystkim, oczywiście poza oponami i tymi podobnymi rzeczami – powiedział w Nowym Targu Jarosław Kaczyński. – Polska musi być ogrzana – dodał lider PiS.

– Tu jest pewna tradycja palenia, zresztą w wielu miejscach jest jeszcze taka tradycja palenia drewnem, to spokojnie można w ten sposób palić – przekonywał Kaczyński.

Tego już się nie da nawet komentować. Ręce opadają. Takie bzdury opowiada publicznie człowiek, który od ponad siedmiu lat praktycznie samodzielnie rządzi Polską.