Strona PoufnaRozmowa.online, ujawniająca korespondencję Morawieckiego, Dworczyka i Obajtka, została zablokowana przez niektórych polskich operatorów na podstawie fałszywego pretekstu, podanego przez pisowskie służby. Na szczęście obejście blokady jest bardzo proste i łatwo znaleźć instrukcję jak to zrobić. Jednak nie to jest problem. PiS wprowadził cenzurę internetu by blokować niewygodne dla siebie treści.

Jarosław Kaczyński jest dzisiaj odpowiedzialny za wprowadzenie cenzury internetu. Blokada strony PoufnaRozmowa.online pod fałszywym pretekstem to tylko wstęp do ocenzurowania wszystkiego i wszystkich, co nie podoba się prezesowi PiS oraz nieudolnym politykom tej partii.

Reklamy

W jaki sposób można obejść blokadę, którą wprowadziły pisowskie służby? Można np. zainstalować sobie przeglądarkę Opera, która ma wbudowany VPN (rozwiązanie pozwalające obchodzić blokady) lub zmienić ustawienia DNS na takie, które omijają to co wymyślił rząd.

Jednak cenzura internetu stała się już w Polsce faktem i jest to stan najwyższego zagrożenia dla nas wszystkich. PiS cenzuruje internet! Warto jednak przypomnieć operatorom telekomunikacyjnym, że blokada internetu pod fałszywym pretekstem jest przestępstwem, które się nie przedawnia i każdy pracownik który przykłada do tego rękę, włącznie z członkami zarządu tych firm, może być pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Nie będzie tu okolicznością łagodzącą realizowanie poleceń służb, bo działają one z intencją cenzury niewygodnych dla PiS materiałów a więc z intencją cenzury. A ta jest zakazana.

Poprzedni artykułTak kłamał rzecznik pisowskiego rządu w sprawie węgla. “Zaraz będzie taniej”
Następny artykułCo za kompromitacja PiS! Kaczyński uśpił widownię w Nowym Targu!