Lista afer PiS

Aktualizowana lista, codziennie nowe afery władzy

Strona głównaOpinieCzy Putin kazał Kaczyńskiemu zrzec się pieniędzy z KPO

Czy Putin kazał Kaczyńskiemu zrzec się pieniędzy z KPO

W sieci pojawiła się bardzo ciekawa teoria, która pokazuje pewne historyczne zbieżności pomiędzy tym co działo się tuż po wojnie a obecnie.

Po II Wojnie Światowej komuniści w Polsce dostali polecenie z Moskwy aby nie korzystać z tak zwanego planu Marshalla, czyli wielkiego planu pomocowego dla krajów poszkodowanych wojną. W roku 2022 Kaczyński zrezygnował z Krajowego Programu Odbudowy czyli kilkuset miliardów złotych (!) dla Półek i Polaków poszkodowanych w wyniku pandemii. Zbieżność jest oczywista.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Pozostaje pytanie, czy Kaczyński zrobił to z własnej woli, czy też jest sterowany przez siły zewnętrzne. Ta teoria wcale nie jest pozbawiona podstaw: Jarosław Kaczyński przez półtora roku spotykał się z rosyjskim szpiegiem w jego mieszkaniu i pił z nim wódkę. Sam się zresztą do tego przyznał. Czy w czasie tych spotkań Rosjanie prowadzili swojego rodzaju pranie mózgu? Czy taśmy z tych spotkań, zarówno audio jak i wideo służą dzisiaj do szantażowania PiS i kontroli nad prezesem?

Drugi fakt z aktualnego życia politycznego to spiskowanie przez PiS z partiami sterowanymi z Kremla: z Orbanem, Salvinim czy Le Pen. Jest to fakt, któremu nikt z partii Kaczyńskiego nie zaprzecza, są oficjalne relacje ze spotkań.

Czy PiS to partia sterowana przez Putina?

Musisz o tym wiedzieć!