Kaczyński całkowicie stracił wyczucie polityczne. To już koniec, wieszczy PSL

Wg. Kaczyńskiego emerytur stażowych nie będzie, bo NAS na to nie stać. Za to stać WAS na wybory kopertowe, Ostrołękę, CPK, Turów, niesprawne respiratory, komisję Macierewicza, import węgla ze śmieciami z drugiego krańca świata, sprzedaż Lotosu Węgrom i klub milionerów – napisał Krzysztof Hetman, europoseł PSL, komentując wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego.

Ludowcy bardzo słusznie uważają, że Jarosław Kaczyński się skończył i całkowicie utracił wyczucie polityczne. Narracja o tym, że Polski na coś nie stać, jest całkowicie wbrew dotychczasowemu przekazowi PiS, który twierdził że ma na wszystko pieniądze. Ten poważny błąd polityczny to także widok starzenia się prezesa tej antydemokratycznej partii.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Hetman ma rację, przypominając= główne afery PiS, których łącznie  nazbierało się ponad 750. Sytuacja, w której PiS mówi że ich nie stać oznacza, że państwo polskie pod Kaczyńskim po prostu zbankrutowało. To Polska w ruinie.