Kompromitacja Michała Kolanko. Rozpowszechnia pisowską propagandę!

Michał “Pączek” Kolanko został przyłapany na rozpowszechnianiu pisowskiej propagandy. W Polsce nie ma węgla, grozi nam największy kryzys ogrzewania w historii powojennej tego kraju, mamy do czynienia z gigantyczną inflacją, PiS doprowadził do wielkiej katastrofy ekologicznej na Odrze, notowania partii Kaczyńskiego spadają na łeb na szyje a czym się zajmuje “Pączek”? Reklamuje jakiś kolejny absurdalny i nieudany pomysł Kaczyńskiego.

Jest to działanie wyjątkowo nie na miejscu i nie w czasie – komentują zachowanie Kolanki internauci. Propagowanie pisowskich programów, które są niczym innym tylko pustymi obietnicami, z których nic nie wynika, może też wyjątkowo źle świadczyć o świadomości politycznej Kolanki lub o jego zaangażowaniu w układy z władzą.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Pisowska propaganda posługuje się tego typu ludźmi, co wiemy z korespondencji Dworczyka, to rozsiewania swojej chorej i niedziałającej wizji kraju, mamienia ludzi i oszukiwania ich.

Mieszkania w Polsce nie stanieją przez jakiekolwiek działania PiS. Będą dostępne bardziej tylko wtedy, gdy Polska będzie krajem o wyższej sile nabywczej, stabilnym systemie prawnym, perspektywach rozwoju, zwiększonej innowacyjności i nastawionym na rozwój.

Z PiS mamy tylko regres, panie Pączek. Regres.