Więcej Kaczyńskiego, nic tak nie kompromituje PiS jak prezes jeżdżący po Polsce

Po ostatnich wizytach Kaczyńskiego w Polsce z PiS dają się słyszeć głosy, które wyrażają daleko posunięty strach przed kolejnymi podróżami prezesa. “Kompromituje nas” miał powiedzieć jeden z jego najbliższych współpracowników na mocno zakrapianej imprezie w dniu wczorajszym, o czym redakcji Wieści24.pl doniosły zaprzyjaźnione wróbelki.

“Więcej tourne prezesa PiSS po Polsce, więcej Jarka na spotkaniach z wyborcami. Nic tak nie ośmiesza katoprawactwa, IV RP i jarkowej wizji polski jak wygadany pan Jarosław” – skomentował najnowsze wpadki Kaczyńskiego jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I rzeczywiście, Kaczyński sprawia wrażenie człowieka kompletnie odrealnionego, chorego, nie potrafiącego mówić z sensem, zaliczającego wpadkę za wpadką. Jego tyrady są tak chaotyczne i pozbawione sensu, że ludzie zasypiają. I nawet zwolennicy PiS nie widzą żadnego związku między sytuacją w kraju a tym co mówi, jakby w głowie miał jakieś urojenia.

Stan Kaczyńskiego jest pilnie strzeżoną tajemnicą ale z tym człowiekiem ewidentnie jest coś nie tak…