PiS odlatuje coraz bardziej. Kompletnie nie zajmuje się problemami Polski

Jarosław Kaczyński zachowuje się tak, jakby znajdował się w zakładzie dla osób z problemami psychicznymi. Jego wypowiedzi są bardzo dalekie od tego, co naprawdę nurtuje Polaków, jego działania chaotyczne i pozbawione sensu praktycznego. Jeśli oceniać PiS przez pryzmat realnych potrzeb naszego kraju, to partia ta robi wszystko, żeby było jeszcze gorzej.

Trzy priorytety, które powinien PiS mieć na uwadze to ciepło, energia oraz gospodarka. W zakresie ciepła trzeba zrobić wszystko, aby do Polski trafiły odpowiednie ilości węgla: zwiększyć wydobycie, skoordynować dostawy oraz zarządzać zapasami tak, aby każdy miał w domu odpowiednie minimum.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W zakresie energii należy zapewnić elektrowniom odpowiednie ilości węgla na zimę oraz inwestować więcej pieniędzy w nowe źródła energii: wodór, biogazownie, wiatraki. Tymczasem wszystkie programy odnawialnych źródeł leżą i się ślimaczą. Morawiecki kilka miesięcy temu z wielką pompą podpisywał jakieś papiery o tak zwanych dolinach wodorowych – ale ani gram wodoru z nich nie popłynął. Nie dzieje się nic. Program budowy wiatraków poza lądem (tak zwany off-shore) leży.

W zakresie gospodarki trzeba natychmiast ograniczyć podaż pieniądze i zdusić inflację. PiS robi dokładnie odwrotnie. PiS odlatuje coraz bardziej. Kompletnie nie zajmuje się problemami Polski – to oznacza, że ta partia nadaje się tylko na śmietnik historii a prezes i działacze do rozliczenia za swoje działania.