Pomyłki Kaczyńskiego to nie przypadek, to choroba

Jarosław Kaczyński w swoich przemówieniach nieustannie się myli i mówi niepoprawnie. Myli miejsca, zapomina fakty, pomyłki dotyczą też podstawowych pojęć, takich jak “megatogodzina”. Prezes PiS jest poważnie chory – uważają lekarze, którzy analizowali jego przemówienia.

Nie tylko orientacja seksualna Jarosława Kaczyńskiego jest w Polsce ściśle ukrywana. Ukrywany jest też stan zdrowia prezesa a to z powodu takiego, że jest on bardzo zły. Wysyłanie Kaczyńskiego w Polsce budzi strach u działaczy partyjnych bo prezes sobie przestaje radzić w najbardziej podstawowych sytuacjach. Nie pamięta nic, myli miejsca, myli nazwiska i często myli wyrazy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kaczyński się po prostu kończy i widzą to jego najbliżsi współpracownicy, którzy już teraz zajmują dogodne pozycje do skoku na partię. Morawiecki, Ziobro, Kurski – walczyć będą do ostatniej kropli krwi, chociaż w rozgrywce o schedę o stetryczałym prezesie liczyć się będą tak naprawdę Ziobro i Kurski. Inni nie mają żadnych szans.

A prezes PiS? Schorowany, zmęczony, dawno już stracił polityczne wyczucie. Dzisiaj chce już tylko nieć spokój. I ma dość tego wszystkiego.