W Polsce urodziłoby się o 30 tysięcy dzieci więcej, gdyby nie PiS. A to tylko ostrożne szacunki

Z powodu antyludzkiej polityki PiS w Polsce wiele par nie może sobie pozwolić na posiadanie dziecka. Powody są różne, w tym bezpłodność.

“Dosłownie zabójcza jest hipokryzja wyznawców pis, którzy nie pozwalają rodzić się dzieciom z in vitro. Za PO program in vitro przyniósł 22 tysiące urodzeń, PiS zastąpił go katolicką naprotechnologią z wynikiem 216 urodzeń. To jest właśnie PRAWO DO ŻYCIA wg tych świń.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To jest właśnie różnica między zabobonem a technologią. Gdyby u władzy nie były sieroty chodzące na smyczy kleru i poddające się presji głupich wyznawców dziś w Polsce byłoby około 30 tys. dzieci więcej. 30 tysięcy. Nie zapomnijcie sobie dodać” – napisał jeden z internautów.

Sprawy invitro to nie jedyny problem Polaków. Niestabilne prawo, brak perspektyw, niskie zarobki, surowe karanie lekarzy za próby aborcji… to wszystko powoduje że Polacy nie chcą też mieć dzieci.