PSL punktuje PiS: węgiel miał być po tysiąc złotych, jest po pięć tysięcy! Co się z wami dzieje?

Jeszcze niedawno przedstawiciele PiS w tym studiu deklarowali, że węgiel będzie dostępny po mniej niż tysiąc złotych za tonę. Co z realizacją tej obietnicy? Jaka jest cena węgla i co najważniejsze, gdzie można kupić polski węgiel? – pytał Mieczysław Kasprzak z PSL w studiu TVP. Zapadła niezręczna i długa cisza.

PiS oszukał Polaków i dzisiaj węgiel jest sprzedany nawet po pięć tysięcy złotych albo i trochę więcej. Węgla ogólnie nie ma a jego wysoka cena nadal nie hamuje spirali popytu. Brak możliwości zakupu tego czarnego złota powoduje, że wiele osób sięga po drewno oraz inny opał. Jednak i tutaj jest drogo.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS zniszczył polskie kopalnię (niedawno kolejną zamknięto), zniszczył zaufanie między pokoleniami, doprowadził do masowej emigracji.

Gdyby rząd PiS nie zablokował rozwoju energetyki odnawialnej to nie byłoby konieczności sprowadzania węgla z zagranicy. PiS przestawił polską gospodarkę na rosyjski węgiel, dlatego teraz przedsiębiorcy biją na alarm i mówią o drogiej energii – podsumował Kasprzak.

Jest bardzo źle. Jedziemy.