Złodziej ukradł działającą fotopułapkę i zaniósł ją do domu. Ogląda… TVP Info

Niezbyt rozgarnięty musi być złodziej, który ukradł fotopułapkę należącą do gminy Potęgowo i zaniósł ją do domu. Nie wie zapewne, że ona cały czas działaj i wysyła zdjęcia z wnętrza, w którym mieszka. Można tam zauważyć m.in. włączony program TVP Info.

Pisowska telewizja propagandowa służy władzy do otumanienia wyborców i przekazywania im partyjnego obrazu świata, w którym wszystko jest idealne a władza nigdy nie jest niczemu inna. Kłamstwa, które serwowane są całą dobę, mają utrwalać poparcie dla PiS. Z powodu niskiego poziomu i prymitywnego przekazu TVP oglądają głównie ludzie niezbyt bystrzy, jak ten złodziej foto pułapki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kradzieże i życie na cudzy koszt to pasożytowanie na społeczeństwie. I właśnie takich pasożytów hoduje PiS, osoby, które mają nie rozumieć otaczającej ich rzeczywistości, ale głosować na Kaczyńskiego i jego kompanów. PiS promuje kulturę życia na cudzy koszt, nazywając to obłudnie sprawiedliwością społeczną. W rzeczywistości zabiera wszystkim a daje nielicznym i to jeszcze nie swoje – co również można określić jako złodziejstwo.

Jeśli ktoś miał do tej pory wątpliwości jaka warstwa społeczna oglą