Pieniędzy z KPO nie ma i nie będzie. PiS pożycza od Chin

Popularna teoria głosi, że PiS nie mając dopływu pieniędzy z zewnątrz postanowił sięgnąć po kredyty z obcych państw, w tym Chin. Nie jest to wykluczone, bo w mediach pojawiły się już pierwsze informacje o kredytach dla państwowych spółek. Pytanie brzmi jednak tak: skoro Kaczyński opowiada, że w Polsce jest tak dobrze, to czemu jest tak źle?

Pożyczanie pieniędzy od Chin nie skończy się dla PiS dobrze. Po pierwsze jest to wpadanie w kolejne geopolityczne uzależnienie i jest to wyjątkowo nie na rękę Amerykanom, po drugie pieniądze pożyczone trzeba kiedyś oddać. A kto powinien je oddawać? Społeczeństwo? Nie. W przyszłym Sejmie powinna powstać ustawa, że pieniądze na które Polskę zadłużył Kaczyński powinni oddawać… członkowie PiS, wraz z rodzinami. Oraz pracownicy TVP, z Kurskim na czele.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W końcu ze spółek skarbu państwa nakradziono już bardzo dużo, prawda? Te milionowe zarobki trafiły do różnych pisowskich działaczy i czas żeby podzielili się z Polską tym co zabrali. Sprzedadzą swoje mieszkania, działki, samochody – niech oddają!