Andrzej Rozenek zaorał Macierewicza w dwie minuty. “Komu to służy”

Działalność Antoniego Macierewicza jest szkodliwa, antypolska. Poseł Andrzej Rozenek, jeden z najbardziej aktywnych parlamentarzystów tej kadencji, świetnie podsumował sprawę wiceprezesa PiS i wypadku w Smoleńsku.

Przypomnijmy: TVN ujawnił, że Antoni Macierewicz wybiórczo traktował dane zebrane przez komisję smoleńską tak, aby pasowały do jego tezy a pomijał i odrzucał te dowody, które pokazywały, że w Smoleńsku doszło do wypadku lotniczego. Samolot leciał z mało doświadczoną załogą, która podchodziła do lądowania wbrew wszelkich przepisom – piloci nic nie widzieli i nie mieli orientacji w terenie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Rozenek zaorał Macierewicza w dwie minuty – a podsumowanie jest jak najbardziej trafne. Czemu Macierewicz wszystkich okłamał? “Trzeba zapytać – komu to służy”.