W tym roku zima będzie wyjątkowo surowa a palenie w piecach oponami i śmieciami spowoduje rekordowo wysokie zanieczyszczenie powietrza. Eksperci alarmują, że brak węgla, do którego doprowadził PiS, może spowodować śmierć nawet 50 tysięcy osób. Kto może się obawiać?

Przede wszystkim osoby starsze, które chorują na choroby płuc, osoby z problemami z krążeniem i wszyscy, którzy mają kłopoty z oddychaniem. Szpitale nie poradzą sobie z przyjmowaniem takiej ilości chorych. Czy jest jakiś ratunek? Tak, trzeba odsunąć PiS od władzy.

Już w tej chwili ceny węgla skoczyły do poziomu 5 tysięcy zł za tonę a w ciągu miesiąca mają dojść nawet do 6 tysięcy! To tak zwany efekt PiS, drożyzna która wyniszcza nasz kraj. Pieniądze, które Kaczyński kazał drukować rozwalają gospodarkę i system finansowy. W efekcie wartość złotówki spada na łeb na szyję.

Reklamy

Transport opon, który widać na powyższym zdjęciu to nie żart. Opony są rozdrabniane, mieszane z drewnem i miałem węglowym i sprzedawane jako opał. Kto to kupuje? Ci co muszą – i nie mają wyjścia.

Tej zimy śmierć zawita do polskich domów masowo – a wszystko to z winy PiS.

 

Poprzedni artykułEmerytury są realnie coraz mniej warte. Emerycie, umieraj przed terminem dla Kaczyńskiego!
Następny artykułKatastrofa PiS. Zadłużenie Polski rośnie w rekordowym tempie