Bełkot Jakiego. Nikt nie mógł go zrozumieć, nawet tłumacz. W jakim to języku?

Patryk Jaki nie potrafi posługiwać się językiem angielskim – wynik z nagrania, udostępniego w sieci przez Marcina Tyca. Bełkot europosła był niezrozumiały nawet dla tłumacza a ludzie, którzy słuchali tego co opowiada nieudacznik z Solidarnej Polski z niedowierzaniem kręcili głowami, nie wiedząc o co chodzi.

Patryk Jaki wielokrotnie pokazał, że nie nadaje się do polityki. Przegrał wszystko, co było do przegrania. Rafał Trzaskowski skopał mu cztery litery mimo, że Jaki mógł liczyć na wsparcie szczujni PiS i Kaczyńskiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Takie występy jak zarejestrowany na poniższym filmie to całkowita kompromitacja Jakiego. Przynosi Polakom wstyd – i wstyd przynosi Polsce.

Żenujące popisy Jakiego w Brukseli powinny być powodem odwołania go. Ma kwalifikacje jako konserwator powierzchni płaskich, niech sprząta.