Hejter Matecki pięć razy przegrał przed sądem, szykuje się szósta przegrana

Po co PiS sądy? Między innymi po to, aby ustawiać wyroki. Jednak póki co sądy działają niezależnie. Dariusz Matecki, hejter ze Szczecina, wspierający Ziobrę, pięciokrotnie już przegrał przed sądami za rozpowszechnianie tak zwanych fake newsów, czyli nieprawdziwych informacji – informuje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich.

“Wytoczyliśmy kolejny pozew przeciwko Dariuszowi Mateckiemu, asystentowi Zbigniewa Ziobry o tzw “fake news”, które rozpowszechnianiał. Proces ten właśnie dobiega końca. Wcześniej pokonaliśmy przed sądem Mateckiego już 5 razy” – napisał OMZR.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Matecki miał prowadzić m.in. w sieci konta, które zajmowały się atakowanie legalnie działającego rządu Donalda Tuska a potem Ewy Kopacz. Zarabiał na zleceniach od Ziobry.

Sprostowanie

Nieprawdą jest, że Dariusz Matecki jest hejterem, oraz że pięciokrotnie przegrał przed sądami za rozpowszechnienia tak zwanych fake newsów, czyli nieprawdziwych informacji.

Nieprawdą jest, że Dariusz Matecki 5 krotnie przegrał przed Sądami w sprawach z udziałem Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich.

Dariusz Matecki