Kaczyński stanął w obliczu klęski. Nie ma już nic do stracenia

Nadciągające miesiące będą chyba najgorszymi w historii III RP. Jarosław Kaczyński już wie, że zostanie odsunięty od władzy. Oczywiście o ile wybory zostaną przeprowadzone zgodnie z prawem. I nikt nie będzie „poprawiał” ich wyniku.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Teflonowy PiS się chwieje w posadach. I nie chodzi tylko o kolejne sondaże, ale i personalne rozgrywki. Nie wiem, jaki będzie dokładnie wyborczy wynik PiS, ale wiem, że daleki od zadowalającego. Niestety wiem to nie tylko ja. Jarosław Kaczyński doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego nie ma już nic do stracenia. I wbrew pozorom to zła wiadomość, bo zrobi wszystko, by zastosować taktykę spalonej ziemi – pisze portal NaTemat.pl.

– Jarosław Kaczyński to wszystko wie. Czuje, że nie utrzyma bezwzględnej władzy. Nie ma już nic do stracenia, a działania PiS sugerują, że w jego głowie jest tylko jeden plan: sprawić, że będzie jeszcze gorzej. Wprowadzić taktykę spalonej ziemi, zaorać i zniszczyć wszystko. Zostawić kraj w ruinie społecznej, ekonomicznej, sądowej i gospodarczej. Zastać Polskę murowaną, zostawić drewnianą. Jarosław (nie)Wielki – oceniają plany Kaczyńskiego dziennikarze.

Pewne jest jednak jedno. Polska bez PiS będzie po prostu Polską lepszą. A to naprawdę dużo.

Źródło: NaTemat