Zgorzelski ostro o Kaczyńskim: boi się przegranej w wyborach samorządowych

Próba przełożenia wyborów samorządowych to zwykłe tchórzostwo a przegrana PiS jest pewna, bo pokazują to wszystkie sondaże – uważa Piotr Zgorzelski z PSL.

Do tej pory kadencja władz nie podlegała żadnej dyskusji. W 1945r. w Wielkiej Brytanii premier przegrał wybory, które odbyły się mimo wojny. Nie ma dziś merytorycznych argumentów do tego by zmieniać kontrakt pomiędzy samorządowcami a wyborcami – mówił Piotr Zgorzelski, wicemarszałek Sejmu z ramienia PSL.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Zgorzelski uważa, że Kaczyński stchórzył i zwyczajnie boi się przegranej. PiS nie ma żadnej recepty na Polskę i dzisiaj jest polskim problemem a nie żadnym rozwiązaniem. Wicemarszałek Sejmu drwi też z pisowskiej propagandy:

Skoro jest tak dobrze jak mówi PiS , to dlaczego jest tak źle jak mówią Polacy, widząc drożyznę PiS To nie żadna Putinflacja. W 60% inflację kreują czynniki wewnętrzne. Wynika to z przeciwnych wektorów polityki fiskalnej i monetarnej – podsumowuje Zgorzelski.