Rządy PiS to dla Polaków bezcenna lekcja poglądowa. Można się zorientować dlaczego i jak doszło do rozbiorów, niezliczonych katastrof, niewykorzystanych szans, katastrofalnych pomyłek i głupich błędów. To swoista grupa rekonstrukcyjna stężonych narodowych wad, przywar i grzechów – napisał Tomasz Lis. To bardzo słuszna ocena.

Polska upadała przez ludzi małych i podłych. Podnoszona była przez ludzi wielkich. Przypomnijmy sobie Cud nad Wisłą, gdy wielcy polscy dowódcy ratowali nasz kraj. Piłsudski złożył na ręce Witosa rezygnację i uciekł. W tym czasie generał Rozwadowski poprowadził Polków do boju a premier Wincenty Witos, wielki polski przywódca, ukrył dymisję Piłsudskiego przez ludźmi i przyjeżdżał na pole bitwy, dodawać żołnierzom otuchy.

Reklamy

W chwilach trudnych wychodzą na jaw wszystkie najlepsze ale też najgorsze cechy. Wystarczy porównać zachowanie Kaczyńskiego w z kryszach: gdy kobiety szły pod jego dom kazał ściągnął wszystkich policjantów z całego kraju, kazał też katować protestujące, policja biła kobiety metalowymi palarni.  Gdy nie ma węgla, minister klimatu Anna Moskwa najpierw kłamała że węgiel będzie po 996 zł, teraz udaje że nigdy nie obiecywała tego węgla dla wszystkich. Gdy przyłapano Norberta Krawczyka, wiceministra PiS od rolnictwa, to jego partyjni koledżu go… bronili. PiS to partia ludzi małych i tchórzy. To partia kłamców i karłów politycznych.

Miejsce złodziei i oszustów z PiS oraz Solidarnej Polski jest w więzieniu.

Poprzedni artykułAdam Struzik uruchamia program pomocy dla uczniów
Następny artykułNowy wysoki podatek! Morawiecki wyciągnie 10 mld zł z naszych kieszeni.