[Counter-Box id="1"]

Jarosław Kaczyński kłamie jak najęty. Na spotkaniu działaczy PiS w Pruszkowie powiedział, że rzekomo był we władzach Solidarności w latach osiemdziesiątych, jednak nikt go z tamtych czasów nie pamięta. Kaczyński był wtedy nikim, chował się pod pierzyną – komentują to ludzie Solidarności.

Kaczyński ma kompleks Wałęsy. W czasach komuny to Lech Wałęsa zaryzykował swoje życie i stał się przewodniczącym wielkiego ruchu społecznego, sprzeciwiającego się władzy PZPR i Rosji nad Polską. Czym zajmował się Kaczyński?

Reklamy

“Jarosław Kaczyński przed 1990 rokiem w ogóle nie należał do Solidarności, BO NIGDY SIĘ NIE ZAPISAŁ. Pod koniec 1988 roku PRACOWAŁ w sekretariacie Komisji Krajowej (która już działała jawnie, choć jeszcze bez oficjalnej legalizacji). Sekretariat nie był “władzą” Solidarności. Kaczyński nie był “sekretarzem Komisji Krajowej” (nie było w niej w ogóle takiej funkcji). Był pracownikiem sekretariatu” – opowiada Krzysztof Łoziński, polski pisarz, publicysta, alpinista, mistrz i instruktor wschodnich sztuk walki, działacz opozycji antykomunistycznej w okresie PRL.

Kaczyński znowu okłamał Polaków. Jest mitomanem.

Poprzedni artykułZgorzelski o minister klimatu: Anna Moskwa jest oderwana od rzeczywistości, jeśli chce mieć 17 stopni w domu
Następny artykułKatastrofa PiS. Pokazuje to nawet rządowy CBOS