Jeśli wybory wygra PiS, służba wojskowa będzie obowiązkowa!

Pisowski “geniusz inaczej” od wojskowości Macierewicz powiedział na antenie TV Republika, że będzie potrzeba przywrócenia obowiązkowej służby wojskowej. Także po wyborach wszyscy młodzi ludzie pójdą w kamasze.

Zapowiedź Macierewicza należy – przy całej śmieszności jego postaci – potraktować poważnie. Każdy młody człowiek, mający prawo głosu, powinien wiedzieć, że jego przyszłość zostanie zniszczona przez pisowską tępą propagandę, nieudacznictwo, złe decyzje i złodziejstwo. Każdy odpowiedzialny młody człowiek musi iść na wybory i zagłosować przeciw bandzie Kaczyńskiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polska powinna mieć niedużą, profesjonalną i świetnie wyposażoną armię oraz duże zasoby broni odstraszającej – od rakiet ziemia-powietrze, poprzez systemy przeciwczołgowe a także dużą ilość uzbrojenia w polskich domach.

PiS jednak nie chce takiego scenariusza. Woli mieć pisowskie wojsko, które może być używane do tłumienia zamieszek.