Miller zmiażdżył propagandową inwestycję PiS. „Za ten symbol zapłaciliśmy 2 mld złotych”

PiS fetuje otwarcie przekopu Mierzei Wiślanej. Trudno w zasadzie im się dziwić, to chyba jedyna rzecz jaką Zjednoczonej Prawicy udało się w miarę sprawnie zrobić. Choć i to nie jest pewne.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Prezydent Andrzej Duda powiedział, że nie chodziło o to, by tam przepływały duże statki, ale o symboliczne otwarcie tej drogi. Ale nawet o symbolicznym otwarciu nie można tu mówić. Za ten symbol zapłaciliśmy już 2 mld zł. To już lepiej stawiać te patriotyczne ławeczki, bo one kosztują tylko 8 mln zł – powiedział Leszek Miller w rozmowie z WP.

– Na razie to jest rów, którym mogą przepłynąć kajaki, pontony, żaglówki i małe statki. To wszystko – dodał Leszek Miller.

No cóż, nie od dziś wiadomo, że najlepiej zarabia się na drogich, słomianych inwestycjach. A PiS opanował tę sztukę do perfekcji.