“Morawiecki – knur zdradziecki”. TVP kłamie, więc ludzie piszą na murach co myślą

Morawiecki – knur zdradziecki. Takiej treści napis pojawił się na jeden ze ścian w Polsce. Polacy mają dość władzy, która kłamie i oszukuje a prawda o politykach PiS pojawia się w formie napisów, zupełnie jak za komuny.

Kaczyński – Targowica, Czarnek – spaślak, Macierewicz – oszust to popularne hasła, które widzimy w całym kraju. Zdrajcy i oszuści z PiS nie mogą się już czuć bezkarnie a władza jest tak znienawidzona, że zaczyna się już po prostu bać. Nie ludzi, bo w Polsce nie ma tradycji linczu, ale prokuratury, sądów i więzienia.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Proszę sobie wyobrazić co się stanie, jak taki Kaczyński stanie przed niezależnym sędzią. Przecież to będzie dla niego koniec. Próbował zniszczyć i zastraszyć sędziów, wobec których stosowano metody mafijne!

PiS jest partią, która doprowadziła Polskę do ruiny. Drożyzna, wysokie podatki, brak węgla, wyłączenia prądu – to jest dramat!