Gowin częścią opozycji? „To twórca destrukcji państwa prawa”

Spore poruszenie wywołały starania Jarosława Gowina, który stara się uchodzić teraz za polityka opozycyjnego wobec rządu PiS. Zapominając przy tym, że w rządzie Zjednoczonej Prawicy był wicepremierem. I że został z niego wyrzucony przez Jarosława Kaczyńskiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Obecność Gowina, współtwórcy państwa PiS to wielki zgrzyt spotkania opozycji. Ale przełykam to, bo najważniejsze to pozbawić władzy tę koalicję kołtunerii z zamordyzmem gotową dla utrzymania władzy nad narodem wystawić Polskę na niebezpieczeństwo, nawet dla niepodległości – podsumował te starania Waldemar Kuczyński.

– Wzburzył mnie Komorowski mówiąc, że Gowin to człowiek opozycji demokratycznej. Nie! To twórca destrukcji państwa prawa, nie pionek który odszedł z hołoty. To wyrzucony przez nią jeden z architektów zła. Nawet jak się uzna, że warto go przytulić to zapomnieć jego roli nie wolno – dodał publicysta.

I trudno odmówić mu racji.