Wszystkiemu co dzieje się w Polsce jest winny Kaczyński. Drożyzna w Polsce? Kaczyński! Brak węgla? Kaczyński. PiS oczywiście próbuje to ukrywać.

Złodzieje przez 7 lat nie byli w stanie postawić elektrowni atomowej, a nawet rozpocząć jej budowy. Pogrzebali tani prąd ustawą likwidującą wiatraki. Niedawno zniszczyli rozwój paneli słonecznych w Polsce. Przejedli wszystkie pieniądze pozyskane na transformacje energetyczną na rozdawnictwo i złodziejstwo.
Karmili nowotwór jakim jest polskie górnictwo, które miało być zabezpieczeniem na „niekorzystne czasy”, a teraz nie jest w stanie wykopać węgla w rozsądnej cenie.
Wybudowali Baltic Pipe ale nie podpisali umowy na przesył gazu. Nie zrobili zapasów surowców, mimo, że ostrzegano przed agresją na Ukrainę. Zrobili z NBP drukarnie pustego pieniądza.

Reklamy

Nie mają żadnych sukcesów. Nawet kanał przez Mierzeję Wiślaną to porażka, bo jest kanałem donikąd, nie pogłębiono toru wodnego, nie ma żadnych statków, które mogłyby tam pływać. W domach będzie zimno, zabraknie prądu i gazu ale jest kanał przez mierzeję. Co za idiotyzm!

I to jest właśnie obraz Kaczyńskiego. Nieudacznik, sprawca wszystkich polskich nieszczęść.

Poprzedni artykułNie ma pieniędzy na dopłaty do węgla. PiS nie chce ich dać samorządom
Następny artykułStreżyńska ostrzega przed Kurskim