Realna inflacja wynosi prawie 30%, węgla nie ma. Zaczęła się emigracja, ludzie mają dość

PiS drukuje puste pieniądze i obniża wartość złotówki. W wielu branżach inflacja dawno przekroczyła już 30% i wędruje w górę, tak jest między innymi w artykułach spożywczych. Efekt? Coraz więcej młodych Polaków ucieka z Polski. A ludzie komentują: PiS rujnuje nasz kraj.

  • Inflacja w sierpniu wyniosła 16,1. To oznacza, że wszystkie oszczędności w złotówkach przeciętnego Polaka tracą na wartości w tempie 16% rocznie, gdybyś sobie chciał coś za nie kupić. Przy czym niektóre ceny (żywność!, mieszkania) rosną bardziej – napisał jeden z komentatorów.

Inni wypowiadają się w podobnym tonie: 

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


  • A co zrobił dla Polaków Kaczyński? Rozdawnictwo, galopująca inflacja, drożyzna. Brak opału mimo zapewnień – oto obraz PiS. 
  • W przyszlym roku inflacja jak w Turcji, kupowanie głosów wyborcow jak na Węgrzech a bieda jak w…? Na kim “mądrym” i prorosyjskim się aktualnie wzorujecie w tym PiS? 
  • Kto potrafi liczyć ten wie , że jak rząd ogłasza 60 mld deficytu + 60 mld ukrywa w BGK to inflacja będzie ponad 20 %. A to tabelka rzeczywistych stóp procentowych. Tylko w Turcji jest gorzej. Na każde 100 tys. oszczędności rocznie tracimy ponad 10 tys.
  • Polacy nie mają czym palić w piecach, inflacja, przedsiębiorcy się zamykają, bandyckie rachunki za energię, NFZ leży a PiS wydaje 2 mld rocznie na propagandę i kolejne 2 mld na jakiś kanał. To się nazywa Upadek Plus. 
  • Inflacja to okradanie obywateli ustawami poparte prawem które nam serwuję rząd PiS, jesteśmy kolonią tylko ludzie tego nadal nie widzą. 
  • Zima przed nami jest rok 2022, PiS u władzy od 7 lat, węgla nie ma, gazu brak, o pellecie zapomnij, inflacja jak za komuny, złodziejstwo również. To wszystko wina PiS, czary i historyczne wspomnienia nie pomogą.