Ależ te pisowskie trolle są głupie! Chwalą grabież pieniędzy od Polaków

Nasza lista blisko 50 dotkliwych podatków nałożonych przez PiS cieszy się w sieci ogromną popularnością i doprowadza Kaczyńskiego oraz jego zgraję do białej gorączki. Nic tak bowiem nie pokazuje pazerności tych ludzi jak zestawienia afer, podatków i bezsensownych wydatków. Pisowskie trolle o tym wiedzą i najgłupszy na świecie sposób usprawiedliwiają ową grabież na narodzie.

Mnie cieszą te podatki bo są pobierane od tych co do tej pory ich nie płacili. Masz problem z zamrożonymi progami PIT, bankowym, etc…? Przeczytaj ta listę i sam sobie odpowiedz, które ciebie dotyczą?” – pisze jedno z pisowskich troll kont. Jednak działaczka PiS, która obsługuje to konto, wykazała się skrajną głupotą.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Przeczytaj ta listę i sam sobie odpowiedz, które ciebie dotyczą – twierdzi w swoim wpisie. Otóż podatki działają w ten sposób, że nałożone na firmę czy branżę zawsze na samym końcu dotykają każdego z nas. Dlaczego? Prześledźmy trzy przypadki:

  1. Jeśli PiS nałoży podatek na bank – to na samym końcu zapłaci go klient banku, bo bank nie jest instytucją charytatywną i przerzuci koszty podatków na klientów,
  2. Jeśli PiS nałoży podatek na napoje gazowane – to na samym końcu i tak zapłaci go konsument napojów a nie firma, która produkuje owe napoje, bo musi ów podatek wliczyć w cenę,
  3. Jeśli PiS nałoży podatek na wodę ze studni pobieraną do celów przemysłowych – to i tak na samym końcu zapłaci to kto? Właśnie, zwykły człowiek.

Wszystkie podatki obciążają na końcu zwykłego człowieka, niezależnie od tego, gdzie i na kogo są nakładane. PiS tylko ukrywa to przed ludźmi. 

No ale czego spodziewać się po głupiej, niewykształconej osobie z PiS. Durne to i do tego prymitywne.