Tak Morawiecki okłamał Polaków w sprawie inflacji: miała spadać o mocno rośnie

Morawiecki to nieudacznik, który nie ma podstawowej wiedzy o ekonomii. “Liczę, że w połowie roku będziemy mieli do czynienia z mocnym trendem spadkowym” – mówił premier w lutym. W tym czasie wiedział o inwazji Rosji na Ukrainę i miał dane, z których wynikało że inflacja wystrzeli w górę jak szalona.

Morawiecki oszukiwał ludzi, mimo że żadne dane ekonomiczne nie wskazywały na spadek inflacji. Z premedytacją opowiada bajki o rzekomym dobrobycie, jednocześnie jego rząd drukuje pieniądze i powoduje wzrost inflacji. Wszystko to co PiS zrobił to podręcznikowy przykład głupoty, nieudacznictwa i braku wiedzy na temat podstaw ekonomii a co gorsza braku odpowiedzialności za kraj i ludzi.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Bo PiS okrada po prostu Polaków z ich oszczędności i robi wszystko aby było jeszcze gorzej. “Po owocach ich poznacie” mówi Pismo Święte. Owoce działań PiS są gorzkie i zatrute.