TVP nie chce by ją kojarzyć z pedofilem. Hipokryzja

Gdy trzeba atakować przeciwników PiS, Telewizja Polska nie ma żadnych hamulców. Gdy w gronie dziennikarzy i propagandzistów znajduje się pedofil, nagle TVP staje się ostoją moralność i absurdalnych oświadczeń, że nie zgadza się na jakiekolwiek kojarzenie z osobą pedofila. A faktem jest, że kojarzyć TVP z nim trzeba, bo przecież dla nich pracował.

Pedofil wśród dziennikarzy TVP pokazuje jakie osoby pracują dla propagandzistów. Jak nisko upadła ta instytucja, jak bardzo podłe jest to całe towarzystwo, nieustannie szczujące na opozycję. Kto wie co jeszcze dowiemy się o kolejnych “dziennikarzach” i co ukrywają służby specjalnej troski, chroniące propagandę.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


TVP stała się tubą Kaczyńskiego, realizując prymitywny przekaz, realizowany przez ludzi, którzy kłamią, oszukują społeczeństwo i szczują. Dlatego w przestrzeni publicznej funkcjonuje pomysł aby po upadku PiS prześwietlić im majątki i surowo ukarać.