Kwity na ministra. W tle molestowanie przez księdza i homoseksualizm

W rządzie rozgrywa się brutalna walka o władzę. Nie tylko premier i wicepremier walczą ze sobą, bo na tak zwanym dziennikarskim rynku pojawiły się pogłoski o jednym z ministrów, związane z jego przeszłością. W dzieciństwie miał być wykorzystany przez księdza i do dzisiaj jest homoseksualistą, chociaż mocno to ukrywa przed opinią publiczną i pozornie wiedzie normalne życie.

W całej tej sprawie ciekawe są dwa aspekty: po pierwsze “kwity” na ministra roznoszą jego bliscy współpracownicy, którzy najwyraźniej mają go już dość. Jak widać najgorszy wróg dla partii to wróg wewnętrzny, który dużo wie na temat tego co się dzieje u najbliższych kolegów. Drugi aspekt to zaangażowanie partii w walkę ze środowiskami osób o innej orientacji seksualnej pomimo tego, że jest ona pełna właśnie takich osób.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polska jest przeżarta przez układy, korupcję, kolesiostwo, nepotyzm a do tego opanowana przez ludzi, którzy na codzień kłamią. Skąd ta koncentracja zła u władzy? Za jakie grzechy tworzy się tą Sodomę i Gomorę na szczytach?