Jak pisowskie trolle, sterowanie z Nowogrodzkiej, odpowiadają na obawy dotyczące braku opału i zamarzania osób starszych? Okazuje się, że narracja jest już przygotowana. Tym razem „winni” będą bezdomni.

Jeśli któryś z polityków opozycji porusza kwestię braku opału u osób starszych i obaw związanych z zamarznięciem, to może otrzymać odpowiedź, że przecież co roku ludzie umierają z zimna, bezdomni. Taką oto bezduszną, obrzydliwą wręcz narrację, przygotował ośrodek propagandy z ulicy Nowogrodzkiej.

Reklamy

Odpowiadamy więc pisowskim trollom: nikt we współczesnej Polsce nie może umrzeć z powodu zimna. Państwo, które pozwala na śmierć swoich obywateli z powodu wychłodzenia, bo nie mogli kupić węgla czy drewna (z powodu jego braku lub drożyzny) to państwo zbrodnicze, chore i złe do szpiku kości.

A winnym braku opału jest nie kto inny jak Jarosław Kaczyński, prezes PiS. To on i jego nieudacznicy, lenie oraz głupcy z PiS doprowadzili do rozwalenia polskiego systemu bezpieczeństwa energetycznego. Zniszczyli tez nadzieję na lepsze jutro. Polacy zostali przez PiS pozbawieni perspektyw – i za to Kaczyński odpowie i politycznie i karnie.

Zbliża się czas rozliczeń. Rozliczymy Was wszystkich.

Poprzedni artykułDlaczego bezpieka PiS podsłuchiwała opozycję?
Następny artykułBajki Bielana. Opowiada że… nie ma konfliktu między Morawieckim a Sasinem