PiS ma obrzydliwą narrację w sprawie zgonów z zimna: co roku umierają bezdomni

Jak pisowskie trolle, sterowanie z Nowogrodzkiej, odpowiadają na obawy dotyczące braku opału i zamarzania osób starszych? Okazuje się, że narracja jest już przygotowana. Tym razem “winni” będą bezdomni.

Jeśli któryś z polityków opozycji porusza kwestię braku opału u osób starszych i obaw związanych z zamarznięciem, to może otrzymać odpowiedź, że przecież co roku ludzie umierają z zimna, bezdomni. Taką oto bezduszną, obrzydliwą wręcz narrację, przygotował ośrodek propagandy z ulicy Nowogrodzkiej.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Odpowiadamy więc pisowskim trollom: nikt we współczesnej Polsce nie może umrzeć z powodu zimna. Państwo, które pozwala na śmierć swoich obywateli z powodu wychłodzenia, bo nie mogli kupić węgla czy drewna (z powodu jego braku lub drożyzny) to państwo zbrodnicze, chore i złe do szpiku kości.

A winnym braku opału jest nie kto inny jak Jarosław Kaczyński, prezes PiS. To on i jego nieudacznicy, lenie oraz głupcy z PiS doprowadzili do rozwalenia polskiego systemu bezpieczeństwa energetycznego. Zniszczyli tez nadzieję na lepsze jutro. Polacy zostali przez PiS pozbawieni perspektyw – i za to Kaczyński odpowie i politycznie i karnie.

Zbliża się czas rozliczeń. Rozliczymy Was wszystkich.