Jarosław Kaczyński stosuje tłumaczenia chorego psychicznie człowieka. Gdy ktoś mu pokazuje, że jako władza coś spieprzył, on pośpiesznie wskazuje na kogoś innego. Brak umiejętności przyznania się do błędu w tym wieku to choroba.

Jarosława Kaczyńskiego nie da się więc brać poważnie i traktować jak dorosłego człowieka. Jeśli mamy do czynienia z patologicznym kłamcą, który opowiada bzdury o opozycji, Smoleńsku czy innych aspektach życia, to żaden odpowiedzialny polityk, dziennikarz czy po prostu zwykły Polak nie może traktować prezesa PiS poważnie.

Reklamy

Jarosław Kaczyński jawi się jako swojego rodzaju ciężko chory psychicznie człowiek, u którego nie wykształciły się mechanizmy pozwalające funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Łamie przy tym nie tylko normy społeczne ale też przykazania Boże.

Niech twoja mowa będzie tak tak, nie nie – mówi pismo. Kaczyński to manipulant, intrygant i kłamca. Kłamie patologicznie i swoim sposobem życia zaraża innych polityków PiS. Manierę od Kaczyńskiego przejął kolejny patologiczny kłamca, Mateusz Morawiecki.

Wszystkie problemy Polski to wina Jarosława Kaczyńskiego. Tylko i wyłącznie jego.

Dlatego apelujemy do dziennikarzy i polityków: przestańcie analizować słowa tego chorego człowieka. Analizujcie tylko i wyłącznie skutki jego działań i decyzji. A te są dla Polski katastrofalne.

Poprzedni artykułCo boli Kaczyńskiego [VIDEO]
Następny artykułWspólnik kuzyna Kaczyńskiego wygrał konkurs na stworzenie platformy wideo dla MEN