Wszystkie problemy Polski to wina Jarosława Kaczyńskiego. Tylko i wyłącznie jego

Jarosław Kaczyński stosuje tłumaczenia chorego psychicznie człowieka. Gdy ktoś mu pokazuje, że jako władza coś spieprzył, on pośpiesznie wskazuje na kogoś innego. Brak umiejętności przyznania się do błędu w tym wieku to choroba.

Jarosława Kaczyńskiego nie da się więc brać poważnie i traktować jak dorosłego człowieka. Jeśli mamy do czynienia z patologicznym kłamcą, który opowiada bzdury o opozycji, Smoleńsku czy innych aspektach życia, to żaden odpowiedzialny polityk, dziennikarz czy po prostu zwykły Polak nie może traktować prezesa PiS poważnie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jarosław Kaczyński jawi się jako swojego rodzaju ciężko chory psychicznie człowiek, u którego nie wykształciły się mechanizmy pozwalające funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Łamie przy tym nie tylko normy społeczne ale też przykazania Boże.

Niech twoja mowa będzie tak tak, nie nie – mówi pismo. Kaczyński to manipulant, intrygant i kłamca. Kłamie patologicznie i swoim sposobem życia zaraża innych polityków PiS. Manierę od Kaczyńskiego przejął kolejny patologiczny kłamca, Mateusz Morawiecki.

Wszystkie problemy Polski to wina Jarosława Kaczyńskiego. Tylko i wyłącznie jego.

Dlatego apelujemy do dziennikarzy i polityków: przestańcie analizować słowa tego chorego człowieka. Analizujcie tylko i wyłącznie skutki jego działań i decyzji. A te są dla Polski katastrofalne.